WIBRO • PRD
ZAJAZD WINCENTÓW
URZĄD MIASTA LUBARTÓW
HOVET • 
INFO- DUO
BIURO HANDLOWE, MAREK POLICHAŃCZUK
SKLEP METALOWY, WANDA GRUBA
BANK SPÓŁDZIELCZY
SOLBET
P.P.H.U GARDENER, JACEK WILKOŁAZKI
STELLA PACK • MEDICA TRANS
PGK • INTERGRAF
ELMET, HENRYKA OLEKSIŃSKA
ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH, WOJCIECH TRYKACZ

Aktualności

HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR DYREKTORA MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W LUBARTOWIE 12 stycznia 2013

 

W sobotę 12 stycznia w Lubartowie odbył się halowy turniej piłkarski o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Rywalizowało w nim 10 drużyn, grających w kategorii trampkarz starszy.

Organizator – MOSiR Lewart Lubartów – wystawił dwie swoje drużyny. Ich trenerem jest Krzysztof Skomra. Drużyny walczyły w dwóch grupach pięciozespołowych. Po rozegraniu pojedynków każdy z każdym, dwa najlepsze zespoły z grup awansowały do półfinałów.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. GKS Bogdanka

2. Granat Skarżysko Kamienna

3. Radomiak Radom I

4. MOSiR Lewart Lubartów II

5. Avia Świdnik

6. Włókniarz Frampol

7. Dwójka Łuków

8. Radomiak Radom II

9.MOSiR Lewart Lubartów I

10.Garbarnia Kurów.

Królem strzelców został dobrze znany w Lubartowie Aleks Aftyka (GKS Bogdanka). Za najlepszego bramkarza uznano Marcina Waglewskiego (Granat Skarżysko Kamienna), a za najlepszego zawodnika – Adriana Drozda (MOSiR Lewart Lubartów II). Wyróżniono także najrówniej grającego zawodnika podczas turnieju. Tę nagrodę z rąk dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie Janusza Gieracha odebrał Wojciech Majewski (MOSiR Lewart Lubartów II).

MOSiR Lewart Lubartów II, który zajął 4 miejsce występował w składzie: Szymon Mazurek, Hubert Ligęcki, Adrian Drozd, Wojciech Majewski, Dawid Zawiślak, Robert Mitura, Bartosz Mazuś, Dawid Iskierka. W meczach grupowych podopieczni Krzysztofa Skomry odnotowali następujące wyniki: 5:1 z Garbarnią Kurów, 4:0 z Radomiakiem Radom II, 1:2 z Granatem Skarżysko Kamienna, 7:2 z Włókniarzem Frampol. W półfinale lubartowianie przegrali z GKS Bogdanka 1:5, a w meczu o III miejsce ulegli Radomiakowi Radom I 1:2. Bramki w całym turnieju zdobyli: Drozd – 8, Ligęcki i Zawiślak – po 3, Mitura i Mazuś – po 2, Iskierka – 1.

MOSiR Lewart Lubartów I, który zajął 9 miejsce występował w składzie: Michał Andrzejkiewicz, Patryk Szlachta, Andrzej Stelmach, Bartosz Michalak, Michał Łaciński, Karol Dunda, Dominik Strachowski, Konrad Podleśny, Paweł Lipiec. W meczach grupowych podopieczni Krzysztofa Skomry odnotowali następujące wyniki: 1:4 z GKS Bogdanka, 2:2 z Radomiakiem Radom I, 2:5 z Dwójką Łuków, 0:2 z Avią Świdnik. W spotkaniu o 9 miejsce lubartowianie pokonali Garbarnię Kurów 6:0. Bramki w całym turnieju zdobyli: Stelmach – 3, Szlachta, Michalak i Łaciński – po 2, Dunda i Strachowski – po 1.

PnWtSrCzwPt So N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728