WIBRO • PRD
ZAJAZD WINCENTÓW
URZĄD MIASTA LUBARTÓW
HOVET • 
INFO- DUO
BIURO HANDLOWE, MAREK POLICHAŃCZUK
SKLEP METALOWY, WANDA GRUBA
BANK SPÓŁDZIELCZY
SOLBET
P.P.H.U GARDENER, JACEK WILKOŁAZKI
STELLA PACK • MEDICA TRANS
PGK • INTERGRAF
ELMET, HENRYKA OLEKSIŃSKA
ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH, WOJCIECH TRYKACZ

Aktualności

FINAŁY REGIONALNE W FUTSALU 17 lutego 2013

 

FINAŁY REGIONALNE W FUTSALU

 

 

W dniu 17 lutego 2013 r. w hali ZS nr 2 w Lubartowie odbyły się finały regionalne halowych turniejów piłki nożnej w kategoriach Futsal- -Pro i Futsal – Medium. W imprezie zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie, we współpracy z MKS „ Lewart ” Lubartów, udział wzięło 10 zespołów. Obsadę sędziowską stanowili: Piotr Wołowik i Wojciech Wołowik. Sekretarzami byli: Aneta Symbor i Andrzej Gierach, spikerem zaś Piotr Podleśny.

 

W kategorii „ Futsal Medium ” w grupie A spotkały się ze sobą drużyny: FAN- PAK, KS WIADUKT, ISKRA TEAM, w grupie B: BARA BRO GLINNIK, PGE LUBARTÓW i FC JACEK. Po rozegraniu meczy w grupach drużyny zagrały o poszczególne miejsca:

o V miejsce zespół FAN-PAK pokonał FC JACEK 8:0;

o III miejsce zespół PEG LUBARTÓW pokonał BARA BRO GLINNIK 7:5;

o I miejsce zespół ISKRA TEAM pokonał KS WIADUKT 5:4.

Najskuteczniejszym strzelcem okazał się zawodnik KS WIADUKT MICHAŁ SZLACHTA (18), zaś najlepszym bramkarzem KRZYSZTOF PYRA zawodnik PGE LUBARTÓW.

 

W kategorii „ Futsal Pro ” spotkały się zespoły: KOMITYWA, NAMELESS, FC RAKIETA i JUUBILACIO. Drużyna JUUBILACIO pokonała w finale zespół NAMELES 6:2 . W meczu o III miejsce zespół KOMITYWA pokonał FC RAKIETA 8:3. Najskuteczniejszym strzelcem został RAFAŁ RYBAK(9), zaś najlepszym bramkarzem ADRIAN PARZYSZEK, obydwaj z JUUBILACIO Lubartów.

Wszystkie zespoły biorące udział w turniejach otrzymały dyplomy i puchary, zaś najskuteczniejsi strzelcy i bramkarze w obu kategoriach otrzymali dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe.

Puchary wreczali: Wiceburmistrz Miasta Lubartów Radosław Szumic i Dyrektor MOSiR Janusz Gierach.

Zespoły ISKRA TEAM i JUUBILACIO uzyskały awans do finału zawodów szczebla wojwódzkiego, który odbędzie się w drugiej połowie marca br.

PnWtSrCzwPt So N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728