WIBRO • PRD
ZAJAZD WINCENTÓW
URZĄD MIASTA LUBARTÓW
HOVET • 
INFO- DUO
BIURO HANDLOWE, MAREK POLICHAŃCZUK
SKLEP METALOWY, WANDA GRUBA
BANK SPÓŁDZIELCZY
SOLBET
P.P.H.U GARDENER, JACEK WILKOŁAZKI
STELLA PACK • MEDICA TRANS
PGK • INTERGRAF
ELMET, HENRYKA OLEKSIŃSKA
ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH, WOJCIECH TRYKACZ

Aktualności

FINAŁY WOJEWÓDZKIE W FUTSALU 17 marca 2013

 

FINAŁY WOJEWÓDZKIE W FUTSALU

 

 

W niedzielę 17 marca, w hali sportowej ZS nr 2 w Lubartowie, MOSiR Lubartów zorganizował trzy finały wojewódzkie w Futsalu. Spotkali się w nich zwycięzcy etapów regionalnych, w tym trzy zespoły z naszego miasta.

Obsadę sędziowską stanowili; Piotr Wołowik i Maciej Szyduk. Sekretarzami byli:Pani Iwona Wasak i Piotr Podleśny.

 

W pierwszym finale- w kategorii „Futsal Junior” (czas gry 2x15 min.), spotkali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie i Szkoły Podstawowej w Nowodworze (powiat rycki). Zwyciężyli 3:1- młodzi zawodnicy z Nowodworu, w składzie: Wojciech Biaduń, Kornelia Kardas, Karol Czajkowski, Damian Osial, Jakub Grzelak, Mateusz Bieniek, Patryk Słomka, Dawid Komar, Maciej Walasek, Marcin Ciota, Mateusz Mateńka, Krystian Pikula. Najskuteczniejszym strzelcem został Karol Czajkowski (2 bramki) z Nowodworu.

 

W kategorii „Futsal Medium” (czas gry 2x20 min.), zespół „Iskra Team” z Lubartowa, pokonał „Rezerwy Orła” z Czemiernik 11:5. Najskuteczniejszym strzelcem został Przemysław Kosmala (7 bramek) z „Iskra Team”. Skład zwycięskiego zespołu: Grzegorz Bobikowski, Przemysław Kosmala, Jerzy Gradek, Emil Meksuła, Marcin Wróblewski (bramkarz), Tomasz Usow, Paweł Misiura, Sylwester Greguła.

 

W ostatnim finale wojewódzkim- w kategorii „Futsal Pro” (czas gry 2x 20 min.), spotkały się zespoły: „Jubilacio” z Lubartowa i „ Sztywna Ekipa By Epaka” z Łukowa. Mecz zakończył się wynikiem 11: 3 dla zespołu z Lubartowa. Najskuteczniejszym strzelcem został Grzegorz Misiarz (3 bramki) z „Jubilacio”. Zwycięzcy zagrali w następującym składzie: Adrian Parzyszek, Grzegorz Kędziora, Michał Mitura, Arkadiusz Rusinek, Rafał Rybak, Mateusz Szyszka, Ernest Wiącek, Patryk Choduń, Adrian Zagajski, Grzegorz Misiarz.

Puchary i dyplomy ufundowane przez MOSiR Lubartów, wręczali: Burmistrz Miasta Lubartów Janusz Bodziacki i Dyrektor MOSiR Janusz Gierach.

Organizatorzy dziękują Iwonie Wasak, Łukaszowi Iwankowi, Piotrowi Podleśnemu oraz Adzie Gierach za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu zawodów.

 

Zespoły: SP Nowodwór, „Iskra Team” i „Jubilacio” uzyskały awans do zawodów ogólnopolskich.

PnWtSrCzwPt So N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728