WIBRO • PRD
ZAJAZD WINCENTÓW
URZĄD MIASTA LUBARTÓW
HOVET • 
INFO- DUO
BIURO HANDLOWE, MAREK POLICHAŃCZUK
SKLEP METALOWY, WANDA GRUBA
BANK SPÓŁDZIELCZY
SOLBET
P.P.H.U GARDENER, JACEK WILKOŁAZKI
STELLA PACK • MEDICA TRANS
PGK • INTERGRAF
ELMET, HENRYKA OLEKSIŃSKA
ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH, WOJCIECH TRYKACZ

Aktualności

PROTOKÓŁ Z TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOZNEJ O PUCHAR DYREKTORA MOSiR LUBARTÓW 26 stycznia 2013

 

PROTOKÓŁ

Z TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOZNEJ

O PUCHAR DYREKTORA MOSiR LUBARTÓW

KAT. MŁODZIK MŁODSZY (2001 I MŁODSI)

LUBARTÓW 26.01.2013 R.

 

WYNIKI:

 

GRUPA A: GRUPA B:

MOSiR II – MOSiR Lewart 0:3

BKS Lublin – GLKS Michów 4:2

MOSiR II – GTS Zawisza Garbów 1:3

MOSiR Lewart – GLKS Michów 5:0

BKS Lublin – GTS Zawisza Garbów 1:3

MOSiR II – GLKS Michów 0:3

MOSiR Lewart – BKS Lublin 2:1

GLKS Michów – GTS Zawisza Garbów 1:3

MOSiR II – BKS Lublin 0:5

MOSiR Lewart – GTS Zawisza Garbów 6:1

MOSiR I – LKP Orlik 1:1

GKS Niedźwiada – UKS Laskovia Baranów 2:1

MOSiR I – Lublinianka 1:1

LKP Orlik – Baranów 5:0

GKS Niedźwiada – Lublinianka 2:0

MOSiR I – Baranów 1:0

LKP Orlik – GKS Niedźwiada 4:1

Baranów – Lublinianka 0:4

MOSiR I – GKS Niedźwiada 1:2

LKP Orlik – Lublinianka 1:1

 

 

pkt

bramki

I

MOSiR Lewart Lubartów

12

16:2

II

GTS Zawisza Garbów

9

10:9

III

BKS Lublin

6

11:7

IV

GLKS Michów

3

6:12

V

MOSiR II Lubartów

0

1:14

 

 

pkt

bramki

I

GKS Niedźwiada

9

7:6

II

LKP Orlik Lubartów

8

11:4

III

Lublinianka-Wieniawa Lublin

5

6:4

IV

MOSiR I Lubartów

5

4:3

V

Laskovia Baranów

0

1:12

 

Półfinały i finały:

# mecz o IX miejsce

MOSiR II Lubartów

-

UKS Laskovia Baranów

0:0

karne 2:0

# mecz o VII miejsce

MOSiR I Lubartów

 

GLKS Michów

1:1

karne 2:0

# mecz o V miejsce

Lublinianka Lublin

 

BKS Lublin

2:1

 

# półfinał

MOSiR Lewart Lubartów

 

LKP Orlik Lubartów

1:1

karne 4:3

# półfinał

GKS Niedźwiada

 

GTS Zawisza Garbów

1:1

karne 6:5

# mecz o III miejsce

LKP Orlik Lubartów

 

GTS Zawisza Garbów

2:1

 

# mecz o I miejsce

MOSiR Lewart Lubartów

 

GKS Niedźwiada

4:0

 

 

Klasyfikacja końcowa

I Turnieju Halowej Piłki Nożnej

o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów

w kategorii młodzik młodszy,

w Lubartowie, w dniu 26 stycznia 2013r.:

 

I miejsce

MOSiR Lewart Lubartów

trener Paweł Majcher

II miejsce

GKS Niedźwiada

trener Marek Kitliński

III miejsce

LKP Orlik Lubartów

trener Tomasz Mitura

IV miejsce

GTS Zawisza Garbów

trener Karol Piwko

V miejsce

KS Lubliniaka-Wieniawa Lublin

trener Wojciech Kloc

VI miejsce

BKS Lublin

trener Janusz Dec

VII miejsce

MOSiR I Lewart Lubartów

trener Marek Och

VIII miejsce

GLKS Michów

trener Marcin Lato

IX miejsce

UKS Laskovia Baranów

trener Przemysław Aftyka

X miejsce

MOSiR II Lewart Lubartów

trener Marek Och

 

 

 

Najlepszy bramkarz:

Przemysław Pęksa

Orlik Lubartów

Najlepszy strzelec:

Jakub Zdunek

MOSiR Lubartów

Najlepszy zawodnik:

Daniel Gliniak

MOSiR Lubartów

 

Piotr Wołowik

 

 

UCZESTNICY TURNIEJU:

 

MOSiR Lewart Lubartów (trener Paweł Majcher): Michał Wasilewski, Jakub Tomasiak(1 gol), Daniel Gliniak(7 goli), Wiktor Misiak(1 gol), Bartosz Duda, Patryk Przybyś(1 gol), Wojciech Wojciechowicz(2 gole), Jakub Zdunek(8 goli), Kamil Zdunek(1 gol).

 

MOSiR I Lewart Lubartów (trener Marek Och): Kacper Domownik, Bartosz Fiutka, Paweł Chwalisz, Maciej Szczygieł, Jakub Dyjakiewicz, Adam Kaczmarek, Mateusz Sowisz(4 gole), Dominik Szyszka(1 gol), Kacper Ziemski, Bernard Siodłowski, Jan Kolano, Piotr Danicki.

 

MOSiR II Lewart Lubartów (trener Marek Och): Tatarczak, Konrad Kozieł, Sylwester Cybula, Natan Marciniak, Maciej Gątarski, Adrian Bartkiewicz, Marek Winiarski, Kacper Wąsik, Jakub Grzegorczyk(1 gol), Karol Olejnik, Rafał Dawidek, Karol Dzięgielewski, Jakub Jezior, Dominik Denka, Aleksander Iwan.

 

BKS LUBLIN (trener Janusz Dec): Bartoszek Krystian, Cichoń Michał, Frankiewicz Cezary(3 gole), Gontarz Krystian(2 gole), Kucharczyk Szymon, Lasak Bartosz, Piwowarski Hubert, Prasał Damian, Szczawiński Damian(4 gole), Woch Jan(1 gol), Wójcik Dominik(2 gole).

 

Orlik Lubartów (trener Tomasz Mitura): Pęksa Przemysław, Kuśmierzak Filip, Ciesielski Patryk(1 gol), Mazurek Dominik, Tomasiak Patryk(2 gole), Lato Tymoteusz(1 gol), Jabłoński Jakub(1 gol), Bojanowski Jakub(2 gole), Zdunek Cezary(7 goli).

 

GTS Zawisza Garbów (trener Karol Piwko): Adamczyk Karol, Gnieciak Rafał(4 gole), Gorecki Mateusz(1 gol), Skrzypiec Patryk, Sadurski Marcin(5 goli), Skwarek Dominik, Korzonek Michał, Reszka Kamil(2 gole), Kubicki Jakub, Adamski Przemysław, Wąsik Przemysław.

 

UKS Laskovia Baranów (trener Przemysław Aftyka): Jędrys Jakub, Banaś Jakub, Wiak Jakub, Dudkowski Adam, Litwinek Filip, Cieloch Hubert, Olszak Piotr, Olesiński Piotr, Rodak Paweł, Litwinek Konrad.

 

GLKS Michów (trener Marcin Lato): Kępka Daniel, Marek Sebastian(4 gole), Michalak Norbert(1 gol), Barszcz Łukasz(1 gol), Michna Hubert, Wadjuski Dominik(1 gol), Świech Michał, Górzyński Jan, Piskorski Dominik, Joński Jakub, Grzesiak Patryk.

 

LUBLINIANKA-WIENIAWA Lublin (trener Wojciech Kloc): Ukalisz Marceli, Buzek Filip(2 gole), Siwiec Jakub, Boguszewski Marcin, Domagalski Konrad, Kańczugowski Mikołaj(1 gol), Białek Michał, Łubek Maksymilian(1 gol), Skrzypczak Wiktor(2 gole), Taracha Daniel(1 gol), Kwiatkowski Wojciech(1 gol).

 

GKS Niedźwiada (trener Marek Kitliński): Kamiński Damian, Och Łukasz, Kocyła Kacper, Szczepaniak Jakub, Denka Patryk, Cur Michał(5 goli), Mitaszka Jakub(1 gol), Gdula Ireneusz(2 gole), Budzyński Dawid, Budzyński Filip.

 

Sędziowie turnieju: Wołowik Piotr, Wołowik Wojciech.

 

 

Wszystkie zespoły startujące w turnieju otrzymały dyplomy i puchary, najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik turnieju i najlepszy zawodnik z MOSiR, otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe, wszyscy trenerzy otrzymali podziękowania.

 

 

 

PnWtSrCzwPt So N
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31