WIBRO • PRD
ZAJAZD WINCENTÓW
URZĄD MIASTA LUBARTÓW
HOVET • 
INFO- DUO
BIURO HANDLOWE, MAREK POLICHAŃCZUK
SKLEP METALOWY, WANDA GRUBA
BANK SPÓŁDZIELCZY
SOLBET
P.P.H.U GARDENER, JACEK WILKOŁAZKI
STELLA PACK • MEDICA TRANS
PGK • INTERGRAF
ELMET, HENRYKA OLEKSIŃSKA
ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH, WOJCIECH TRYKACZ

Aktualności

FUTSAL - BYTOM 14 kwietnia 2013

 

14 kwietnia w Bytomiu na Śląsku rozegrano Finały Ogólnopolskie Halowej Polski kategorii +16, Pro pozwalając wyłonić Ogólnopolskiego Mistrza. Gospodarzem Ogólnopolskim drugich finałowych krajowych, był Bytom w składzie Stowarzyszenie Miłośników Sportu Aktywni oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

W uroczystym otwarciu oraz zakończeniu turnieju wśród zaproszonych gości znaleźli się: Andrzej Panek - Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Bytomia, Tomasz Kupijaj – członek Rady Miasta Bytomia, Marek Wilk - członek Rady Miasta Bytomia, Arkadiusz Grzywaczewski – Przewodniczący Wydziału Piłki Halowej – Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Adam Stromidło – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Organizatorzy Finałów Ogólnopolskich na miejscu: Piotr Lasyk - Prezes Stowarzyszenia Miłośników Sportu „Aktywni” w Bytomiu, Wojciech Kretek – Wiceprezes Stowarzyszenia Miłośników Sportu „Aktywni” w Bytomiu, Artur Żółtowski - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, Marcin Kasprzyk - Sekretarz Stowarzyszenia Miłośników Sportu „Aktywni” w Bytomiu, Tomasz Zembski – członek Stowarzyszenia Miłośników Sportu „Aktywni” w Bytomiu, Rafał Lasyk – członek Stowarzyszenia Miłośników Sportu „Aktywni” w Bytomiu, Daniel Czuch – członek Stowarzyszenia Miłośników Sportu „Aktywni” w Bytomiu

Serdecznie podziękowania ze strony organizatorów: Wojciech Studzieński – spiker, Agnieszka Lasyk, Andrzej Kretek, Izabela Pakuła, Przemysław Cywiński – pomoc w organizacji, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, firma AP Sport, grupa Blue Red Angels, oraz załoga obsługi hali.

Fundacja Polska Do Przodu dziękuje za godne przeprowadzenie Finałów Ogólnopolskich w Bytomiu w kierunku wszystkich zaangażowanych w każdy detal składający się w całość – ze sportowym pozdrowieniem Kamil Zyzak.

 

Rezultaty

Czas gry 1×16 min

Hala, ul. Modrzewskiego 5a, 41-907 Bytom , obok stadionu Szombierki

 

Grupa A
A. Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star

B. Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy

C. Kujawsko-Pomorskie (Sicienko) Huragan Wojak

D. Lubelskie (Lubartów) Juubilacio

E. Śląskie (Bytom) Kolegium Sędziów

 

1.

1:5 Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star – Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy

0:2 Kujawsko-Pomorskie (Sicienko) Huragan Wojak – Lubelskie (Lubartów) Juubilacio

2.

3:1 Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star – Śląskie (Bytom) Kolegium Sędziów

5:0 Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy – Kujawsko-Pomorskie (Sicienko) Huragan Wojak

3.

0:1 Lubelskie (Lubartów) Juubilacio – Śląskie (Bytom) Kolegium Sędziów

2:1 Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star – Kujawsko-Pomorskie (Sicienko) Huragan Wojak

4.

7:2 Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy – Lubelskie (Lubartów) Juubilacio

1:4 Kujawsko-Pomorskie (Sicienko) Huragan Wojak – Śląskie (Bytom) Kolegium Sędziów

5.

1:0 Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star – Lubelskie (Lubartów) Juubilacio

3:2 Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy – Śląskie (Bytom) Kolegium Sędziów

1. Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy, 12 pkt, 20:5, +15

2. Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star, 9 pkt, 7:7, 0

3. Śląskie (Bytom) Kolegium Sędziów, 6 pkt, 8:7, +1

4. Lubelskie (Lubartów) Juubilacio, 3 pkt, 4:9, -5

5. Kujawsko-Pomorskie (Sicienko) Huragan Wojak, 0 pkt, 2:13, – 11

Grupa B

A. Pomorskie (Sztutowo)

B. Łódzkie (Zduńska Wola) LZS Rębieskie

C. Małopolskie (Chełmiec) Sączersi

D. Wielkopolskie (Stare Miasto)

E. Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna

1.

3:0 Pomorskie (Sztutowo) – Łódzkie (Zduńska Wola) LZS Rębieskie

1:0 Małopolskie (Chełmiec) Sączersi – Wielkopolskie (Stare Miasto)

2.

2:1 Pomorskie (Sztutowo) – Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna

0:2 Łódzkie (Zduńska Wola) LZS Rębieskie – Małopolskie (Chełmiec) Sączersi

3.

0:5 Wielkopolskie (Stare Miasto) – Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna

5:0 Pomorskie (Sztutowo) – Małopolskie (Chełmiec) Sączersi

4.

3:0 Łódzkie (Zduńska Wola) LZS Rębieskie – Wielkopolskie (Stare Miasto)

2:3 Małopolskie (Chełmiec) Sączersi – Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna

5.

5:2 Pomorskie (Sztutowo) – Wielkopolskie (Stare Miasto)

2:1 Łódzkie (Zduńska Wola) LZS Rębieskie – Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna

1. Pomorskie (Sztutowo), 12 pkt, 15:3, +12

2. Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna, 9 pkt, 14:6, +8

3. Małopolskie (Chełmiec) Sączersi, 6 pkt, 5:8, -3

4. Łódzkie (Zduńska Wola) LZS Rębieskie, 3 pkt, 5:10, -5

5. Wielkopolskie (Stare Miasto), 0 pkt, 2:14, -12

 

Play-off

1/2 finału

6:2 Pomorskie (Sztutowo) – Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star

6:2 Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy – Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna

mecz o 9 miejsce

0:1 Kujawsko-Pomorskie (Sicienko) Huragan Wojak – Wielkopolskie (Stare Miasto)

mecz o 7 miejsce

1:2 Lubelskie (Lubartów) Juubilacio – Łódzkie (Zduńska Wola) LZS Rębieskie

mecz o 5 miejsce

1:3 Śląskie (Bytom) Kolegium Sędziów – Małopolskie (Chełmiec) Sączersi

mecz o 3 miejsce

1:1, k. 5:4 Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star – Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna

 

Finał

4:1 Pomorskie (Sztutowo) – Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy

 

 

Nagrody indywidualne

Król strzelców: Tomasz Serweciński (Dobromierz)

Najlepszy bramkarz: Marcin Wolski (Hemako)

Najlepszy piłkarz: Grzegorz Musik (Hemako)

Najładniejszy gol: Kamil Kaczor (Bodzechów)

 

Strzelcy

Grupa A
Podlaskie (Wysokie Mazowieckie) Red Star

8 – Mariusz Piszczatowski

2 – Damian Król

Dolnośląskie (Dobromierz) FC Rzeźnicy

9 – Tomasz Serweciński

8 – Paweł Wyżga

3 – Damian Danaj

2 – Daniel Ulanicki

2 – Tomasz Diduszko

1 – Pawetł Martynoga

Kujawsko-Pomorskie (Sicienko) Huragan Wojak

1 – Bartosz Łobodziński

1 – Bartosz Pradelski

Lubelskie (Lubartów) Juubilacio

2 – Grzegorz Kędziora

1 – Mateusz Szyszka

1 – Adrian Zagajski

1 – Michał Mitura

1 – Arkadiusz Rusinek

Śląskie (Bytom) Kolegium Sędziów

3 – Adam Adamus

2 – Wojciech Zarzycki

2 – Wojciech Kretek

1 – Robert Szczepaniak

Grupa B

Pomorskie (Sztutowo)

8 – Grzegorz Musik

7 – Tomasz Musik

4 – Bartłomiej Piechnik

2 – Karol Gołębiowski

2 – Paweł Friszkemut

1 – Patryk Ziarko

1 – Dariusz Gołębiowski

Łódzkie (Zduńska Wola) LZS Rębieskie

3 – Sylwester Ziętala

3 – Tomasz Lis

Małopolskie (Chełmiec) Sączersi

4 – Yurij Zinyak

2 – Mariusz Merklinger

2 – Dawid Mituś

Wielkopolskie (Stare Miasto)

1 – Dawid Płochowski

1 – Michał Roszok

1 – Maciej Kaźmierczak

Świętokrzyskie (Bodzechów) TS Szewna

6 – Sebastian Kostrzewa

5 – Dariusz Pardak

2 – Kamil Kaczor

2 – Zbigniew Rutkowski

1 – Daniel Granat

1 – Sylwester Łukasik

1 – Mateusz Chajdaś

 

PnWtSrCzwPt So N
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31